- Miot "I" - ur. 21.11.2011

 

Obecnie wszystkie dzieciaki już znalazły swoje domy.

 

Mamy wielka przyjemność poinformować, że 21.11.2011.roku przyszły na świat pierwsze szczeniaczki po suczce wyhodowanej w naszej hodowli, Faworytce Amoreno. Ku naszemu zadowoleniu i na szczęście matki 5 śniadych szczeniąt: 4 dziewczynki i 1 chłopiec przyszło na świat bez żadnych problemów.

 

rodzice :

 

m: MŁ.ZWYCIĘZCA POLSKI 2009 CHAMPION POLSKI 

 FAWORYTKA Amoreno

o: Int.Ch, Ch.PL.MD,RO,UA GrandCh,Super Grand Ch,Multi JCh., Grand JCh. ,JCW.LT

Quashee OPERATION CHAOS – więcej/more

Skojarzenie Fafki oraz Jecky’ego było bardzo przemyślane. Chcieliśmy doczekać się szczeniąt, które oprócz wspaniałej psychiki , będą posiadały piękne wysycone morelowo-złote kolory po rodzicach. Ponadto chcieliśmy wyhodować potomstwo, które będzie odznaczało się dobrym zdrowiem i wspaniała budową anatomiczną , a także będzie reprezentowało sheltie w typie angielskim. Patrząc na szybko rosnące szczeniaki, myślimy, że w dużej mierze nam się to udało.

  

Zapraszamy do poznania “naszych” wnucząt.

  

 • * Impaciente zamieszkała we Wrocławiu

    

  Impaciente - “Śnieżynka” (złota) - “Śnieżynka” jest miotową iskierką, najmniejszą, ale i bardzo żywotną i dynamiczną. “Śnieżynka” z zaciekłością walczy o swoje i nie pozwala się zdominować - w związku z tym czasami nazywamy ją “Iracunda” (gniewliwa, popędliwa) -”Śnieżka” zamieszkała we Wrocławiu

  Właściciel utworzyli o niej stronke  SONIA

 • * Impromptu - zamieszkała we Wrocławiu

   

  Impromptu - “Nela” (śniada) - bardzo elegancka, wybitnie obiecująca suczka wystawowo o doskonałej budowie i długiej, dumnie noszonej szyji.  Jest bardzo zrównoważona, ale przebojowa, lubi osiągać swój cel. Jej ulubioną konkurencją jest “jedzenie na czas" - mieszka we Wrocławiu - “Nela” 

 • * In Fraganti zamieszkał koło Sławy

    

  In fraganti - “Fragles” (złoty)  nasz rodzynek  reprezentuje się należycie wśród samych dziewczynek, odznaczając się obfitą okrywą włosową oraz czystym złotym kolorem; patrząc na niego, ciężko określić, czy jest on szczeniaczkiem czy pluszowym misiem - Prawdziwy z niego słodziak!

  Julka,włascicielka Fraglesika złaożyła mu swojego bloga- możesz z niego się dowiedzieć więcej o  Fraglesiku -IN FRAGANTI Amoreno 

 • * Infanta Ilustre zamieszkała we Wrocławiu

    

  Infanta Ilustre - “Helenka” (złota) - bardzo kompaktowa suczka średniej wielkości o bardzo dobrych proporcjach i budowie. Bardzo dobrze zapowiada się wystawowo. “Helcia” posiada bardzo zrównoważony charakter, ciężko ją wyprowadzić z równowagi, a przy tym uwielbia być pieszczona bez ustanku/mieszka we Wrocławiu//-”Hela”- po domowemu “Luna”

 • * Ipanema -mieszka we Wrocławiu

   

  Ipanema - (Agatka) - była zawsze liderką w dwóch kategoriach: rozmiarze oraz wyścigu do jedzenia. Zamieszkała we Wrocławiu.