- Miot "E" - ur. 12.08.2007

Obecnie wszystkie dzieciaki już znalazły swoje domy.

 

Z wielką radością oraz przyjemnością informujemy, iż 12.08.2007.roku na świat przyszły 4 szczeniaczki sheltie  - 2 pieski, 2 dziewczynki.

 

Rodzice:

  

m: Int.Ch.

Prima Gloria z Kojca Coli

o: Black Unix von der Rauchen Hecke (D)

- więcej/more , ur.12-08-2007

   
 
   

 

  

 • * Eberhard Black

   

  Eberhardt Black Amoreno (po domowemu Ebik) mieszka w Świdnicy z bratem naszej ukochanej Primki, Platero z Kojca Coli. Ebi jest żywiołowym szeltem, który ma niespożytą energię i niczego się nie boi. Jest oczkiem w głowie Marka.

 • * Emi

   

  Emi(Albertyna), 12.08.2007 -15.10.2007 [*] - Bercia nie ma kryzy, tylko uroczą mała strzałkę na jej górnej części. Cóż tu dużo mówić o Berci - duży żywioł i niezłomny charakterek. Niestety odeszła od nas w niespodziewany sposób.

 • * Eterno Amor

   

  Eterno Amor Amoreno w domu zwany Amorkiem mieszka w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia. Dotrzymuje towarzystwa mojej babci. Pomimo bardzo spokojnego charakteru w okresie szczenięcym wyrósł na bardzo żywiołowego i skocznego młodzieńca.

 • * Excelente

    

  Excelente Amoreno, zwana od maleńkości Mary znalazła swój domek w okolicach Warszawy i jest pupilką całej rodziny. Po otrzymaniu jej zdjęć z 1-ych urodzin pierwszą myślą, jaka nas naszła: “w spojrzeniu i budowie ma coś słodkiego z mamy”. Mary z nieśmiałością podchodzi do świata, ale wierzymy, że z czasem będzie już nieujarzmioną szetlandzką dziewczyną jak jej dostojna mama.